Всеукраїнська наукова конференція студентів, магістрів та аспірантів «Сталий розвиток екології в рамках Європейської інтеграції»

8 листопада 2018 року в Житомирському державному технологічному університеті була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів та аспірантів «Сталий розвиток екології в рамках Європейської інтеграції». Конференція є традиційною і проходить щорічно у листопаді місяці. Організаторами конференції є кафедра екології гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету.

Урочистою промовою відкрив конференцію завідувач науково-дослідної частини ЖДТУ В.І. Шестаков. Він привітав учасників конференції та побажав їм успіхів у навчанні та подальшій науковій роботі. Також з привітанням до учасників конференції звернувся декан гірничо-екологічного факультету ЖДТУ В.В. Котенко.

Цього року участь у конференції взяли студенти, магістри та аспіранти з 8 міст України. В загальному на конференцію було подано 50 тез, які розкривали проблеми екологічної безпеки, раціонального використання природних ресурсів, проблеми організації еколого-економічного контролю та обліку природних ресурсів. Постійними учасниками конференції є студенти та аспіранти з Рівного (Рівненський державний гуманітарний університет), Львову (Національного університету «Львівська Політехніка», Львівський торгівельно-економічний університет), Одеси (Одеський державний екологічний університет), Дніпропетровська (Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара) та інші. Доповіді на різні теми, сформовані у чотири секції, були присвячені проблемам довкілля, природокористування, природозбереження, збалансованому природокористуванню, збереженню біорізноманіття, сталому розвитку.

Дякуємо організаційному комітету, а саме Коцюбі І.Г., Замулі І.В., Чугай А.В., Мальованому М.С., Лико Д.В., Мяновській Т.М., Мамраю В.В., Бахарєву В.С., Котенку В.В., Кірейцевій Г.В., Корбут М.Б., Давидовій І.В., Войналович І.М. за допомогу в організації і проведені конференції!

Зі збірником тез можна буде ознайомитись на сайті Конференції ЖДТУ у розділі Сталий розвиток країни в рамках Європейської інтеграції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *